polski   english
Wersje językowe:
Facebook
Znajdź nas na:
Strona Główna >  Dział Zabezpieczeń >  Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO)

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO)


Podstawową funkcją nowoczesnych systemów alarmowych jest ochrona osób i mienia. Różnorodność elementów tych systemów pozwala na dobór najlepszych produktów, które będą odpowiednie dla danego budynku. Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze znacznie zwiększają bezpieczeństwo w obiekcie, a co za tym idzie coraz częściej stają się nieodzownym składnikiem sprawnie działających systemów alarmowych.Czym są Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze?


DSO to specjalistyczny system nagłośnieniowy. Służy do przekazywania precyzyjnych i zrozumiałych komunikatów głosowych, najczęściej nagranych wcześniej. Zamiast syren czy dzwonków, jak w przypadku konwencjonalnych systemów ostrzegania, w DSO montuje się specjalne głośniki. Wszystkie składowe Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych wytwarzane są z trwałych materiałów, odpornych na ogień, dym czy inne sytuacje kryzysowe. DSO usprawnia ewakuację oraz zmniejsza ryzyko paniki podczas niebezpiecznych zdarzeń.Cechy Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych


Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze różnią się od konwencjonalnych systemów ostrzegania. Elementy DSO są ognioodporne, dzięki czemu ich trwałość jest bardzo duża. DSO jest także odporne na wszelkie zakłócenia zewnętrzne i posiada zasilanie awaryjne, pozwalające na pracę podczas braku zasilania sieciowego. Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze gwarantują odpowiedni poziom głośności i wyrazistości komunikatów.

Dostępne Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze


Hurtownia ANMAR oferuje Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze Ateïs. Jest to międzynarodowa firma z trzydziestoletnim doświadczeniem, która jest jednym z czołowych producentów systemów alarmowych i nagłośnieniowych. ANMAR sprzedaje produkty serii DIVA. W ofercie znaleźć można między innymi kontrolery master i slave systemu DSO czy wzmacniacze DSO.
Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze
logo Roger logo Roger


wskaznikKONTAKT

Sekretariat

Joanna Horbaczewska

joanna@e-anmar.pl

telefon+48 95 728 50 20

telefon+48 607 500 617

e-mailanmar@e-anmar.pl

wskaznikOŚWIETLENIE AWARYJNE

Serwis Oświetlenia Awaryjnego

telefon+48 669 297 469

e-mailserwisoa@e-anmar.pl

Waldemar Pawlikowski

telefon+48 605 606 617

e-mailwaldek@e-anmar.pl

Tomasz Freza

telefon+48 883 393 266

e-mailtomasz.f@e-anmar.pl

wskaznikADRES

ul. Żwirowa 15-17

66-400 Gorzów Wlkp.

 

wskaznikGODZINY OTWARCIA

Sekretariat

pn. - pt. 7.00 - 15.00

ZNAJDŹ NAS

ul. Żwirowa 15

Copyright © 2015 ANMAR  | ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna, ul. Żwirowa 15-17, 66-400 Gorzów Wlkp., woj. lubuskie, tel. 95 728-50-20  | Webmaster - kontakt