polski   english
Wersje językowe:
Facebook
Znajdź nas na:
Strona Główna >  Dział Zabezpieczeń >  Oświetlenie awaryjne

Oświetlenie awaryjne


ANMAR oferuje szeroki asortyment i zróżnicowane produkty w zakresie rozwiązań oświetlenia awaryjnego. Wśród naszych propozycji znaleźć można wysokiej jakości oprawy awaryjne, moduły awaryjne, systemy monitorowania opraw oraz systemy baterii centralnej. Wyroby oświetlenia awaryjnego, które firma proponuje spełniają wszystkie wymagania stawiane przez normy PN-EN. Oświetlenie awaryjne to specjalność ANMAR. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez firmę rozwiązaniami.Czym jest oświetlenie awaryjne?


Tradycyjne oświetlenie elektryczne jest niestety zawodne. Niekiedy, z różnych powodów, dochodzi do zaniku napięcia zasilającego, co prowadzi do pogrążenia danego obiektu w ciemnościach. Aby zapewnić bezpieczeństwo znajdujących się w nim osób, wprowadzono dodatkowe źródła energii elektrycznej, które są wykorzystywane do zasilenia specjalnych opraw. Te dodatkowe źródła energii to właśnie oświetlenie awaryjne.


Rodzaje oświetlenia awaryjnego


Oświetlenie awaryjne dzieli się na:
  • oświetlenie awaryjne ewakuacyjne,
  • oświetlenie zapasowe.
Oświetlenie awaryjne ewakuacyjne służy do zapewnienia bezpieczeństwa w chwili, gdy niezbędne jest opuszczenie budynku, w którym doszło do zaniku napięcia zasilającego. Składa się na oświetlenie drogi ewakuacyjnej, oświetlenie strefy otwartej (stosowanej w celu powstrzymania paniki) oraz oświetlenie strefy wysokiego ryzyka. Oświetlenie zapasowe jest stosowane, aby umożliwić kontynuowanie pracy czy innych czynności sprzed awarii zasilania.
Dostępne oświetlenie awaryjne:

Oprawy awaryjne

Oferowane oprawy awaryjne to nowoczesny design, gwarancja bezpieczeństwa i niezawodność. Na każdej oprawie wyświetlane są wyniki automatycznych testów. WIĘCEJ »

Oprawy awaryjne

Moduły awaryjne

Bezpieczeństwo to główna cecha inwerterów awaryjnego zasilania świetlówek. Dzięki wysokiej częstotliwości zapłonu świetlówki charakteryzuje długa żywotność. WIĘCEJ »

Moduły awaryjne

Systemy monitorowania opraw

Do monitorowania opraw oświetlenia awaryjnego służą kontrolery. Firma ANMAR oferuje kontrolery CGLine 400 oraz Easicheck 2. WIĘCEJ »

Systemy monitorowania opraw

Systemy baterii centralnej

W celu zasilania i sterowania oprawami oświetlenia awaryjnego wykorzystuje się tzw. centralne baterie dostępne w kilku wariantach. WIĘCEJ »

Baterie centralne

wskaznikKONTAKT

Sekretariat

Joanna Horbaczewska

joanna@e-anmar.pl

telefon+48 95 728 50 20

telefon+48 607 500 617

e-mailanmar@e-anmar.pl

wskaznikDZIAŁ ZABEZPIECZEŃ

wskaznikOświetlenie awaryjne

telefon+48 669 297 469

telefon+48 607 985 450

telefon+48 605 606 617

telefon+48 883 393 266

e-mailserwisoa@e-anmar.pl

e-mailwaldek@e-anmar.pl

e-mailtomasz.f@e-anmar.pl

 

wskaznikADRES

ul. Żwirowa 15-17

66-400 Gorzów Wlkp.

 

wskaznikGODZINY OTWARCIA

Sekretariat

pn. - pt. 7.00 - 15.00

ZNAJDŹ NAS

ul. Żwirowa 15

Copyright © 2015 ANMAR  | ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna, ul. Żwirowa 15-17, 66-400 Gorzów Wlkp., woj. lubuskie, tel. 95 728-50-20  | Webmaster - kontakt