polski   english
Wersje językowe:
Znajdź nas na:
Strona Główna >  Praca

Praca

Hurtownia ANMAR działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Stale się rozwija, dzięki czemu potrzebuje nowych, ambitnych pracowników. ANMAR zapewnia przeszkolenia oraz pomoc w nabyciu kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy. Proponuje zatrudnienie na umowę o pracę. ANMAR zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniami.

(16-01-2019)
Stanowisko: SERWISANT

Zakres obowiązków:
  • uruchamianie, przegląd, naprawa oraz serwis systemów oświetlenia awaryjnego
  • wsparcie w obsłudze reklamacji
  • prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów serwisowych
  • sporządzanie ofert serwisowych dla klientów
  • sprzedaż usług serwisowych oraz rozwój sieci serwisu na powierzonym terenie

Wymagania:
  • wykształcenie: elektryczne, zawodowe, średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP min. do 1kV
  • gotowość do wyjazdów służbowych w wyznaczonym terenie kraju- dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Oferujemy
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: anmar@e-anmar.pl

Stanowisko: DORADCA KLIENTA-MAGAZYNIER w Dziale Elektrycznym.

  • obsługa bieżąca klientów
  • doradztwo techniczne
  • przyjmowanie dostaw
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne)
  • wiedza z zakresu branży elektrycznej

Mile widziane będzie posiadanie doświadczenia zawodowego zgodnego z zakresem
obowiązków oraz posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

wskaznikKONTAKT

Sekretariat

Joanna Horbaczewska

telefon+48 95 728 50 20

telefon+48 607 500 617

e-mailjoanna@e-anmar.pl

e-mailanmar@e-anmar.pl

wskaznikADRES

ul. Żwirowa 15-17

66-400 Gorzów Wlkp.

wskaznikGODZINY OTWARCIA

Sekretariat

pn. - pt. 7.00 - 15.00

Dział Elektryczny

pn. - pt. 7.00 - 18.00

sob. 07.00 - 13.00

Dział Budowlany

pn. - pt. 7.00 - 16.00

Dział Zabezpieczeń

ZNAJDŹ NAS

ul. Żwirowa 15

Copyright © 2015 ANMAR  | ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna, ul. Żwirowa 15-17, 66-400 Gorzów Wlkp., woj. lubuskie, tel. 95 728-50-10, 11  | Webmaster - kontakt